O firmie


    Firma MARKTER z siedzibą w Przeźmierowie od roku 1996 zajmuje się produkcją, dystrybucją i sprzedażą akcesoriów meblowych. 

    Zaopatrujemy firmy produkcyjne i warsztaty stolarskie, sklepy meblowe, hurtownie płyt, sklepy i hurtownie z akcesoriami meblowymi w całym kraju. Pozwoliło nam to na wyrobienie sobie odpowiedniej pozycji na rynku z akcesoriami meblowymi. W dalszym ciągu pragniemy poszerzać grono naszych klientów, a także jakość artykułów. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i opinie stałych klientów a także Państwa, którzy rozpoczynacie z nami współpracę. Staramy się by grono naszych zadowolonych Klientów było jak największe, a różnorodność kolorów i wzorów pozwalała zawsze dobrać poszukiwany profil, listwę czy obrzeże meblowe, bez względu na producenta płyty meblowej.

 

    Artykuły, na które kładziemy największy nacisk to listwy, profile i obrzeża z PCV do produkcji mebli, poczynając od łóżek poprzez segmenty oraz biurka aż do szaf z drzwiami przesuwnymi kończąc. Kolorystyka jest tak duża i tak bardzo zróżnicowana, by mogła zadowolić Klienta bez względu na to od którego producenta ma płytę. Dodatkowo w naszym magazynie znajdują się także takie artykuły jak: drążek chrom i rury owal, uchwyty, rozety i zaślepki do rur i drążków, narożniki i zakończenia do listw przyblatowych oraz pojedyncze i podwójne złączą montażowe do łączenia płyt.

    Dla naszych Klientów przygotowujemy szczegółową ofertę wraz z wzornikami wg. których bezproblemowo zamawia się towar .

 


Menu
Kontakt
MARKTER
ul. Leśna 25
62-081 Poznań - Przeźmierowo
woj. wielkopolskie
Biuro handlowe
ul. Poznańska 48
Poznań- Baranowo
tel. 61/8142535, 61/8161092
fax. 61/8142888
e-mail: biuro@markter.com.pl
           office@markter.com.pl
E-mail: biuro@markter.com.pl
Tel. 061 814 25 35
Copyright 2009 - 2012 MARKTER